Крем з ніжним запахомКрем з насосом приємної, вбираючої консистенції. Ніжний аромат, такий дитячий. Користуюся всім набором Флорії (пінка для вмивання, тонік, есенція, крем) і задоволена. Шкіра після тижня викорЧитати далі
СуперЯ використовую його одразу після миття волосся, він не залишає жирного блиску, але водночас зволожений.
Олія має дуже слабкий, але приємний аромат.
Гарна упаковка – це плюс 😊.
Відмінна олія! Це масло для вмивання замовляю вже не вперше. Відмінно не лише очищує шкіру, а й зволожує. Без запаху.
На фото закінчилося вкотре. Треба нове купити)))
Чудовий бальзамВін не щипає в очах, ніжний і дуже добре змивається. Але верхня частина — коробка з вбудованою кришкою та черпаком. Дуже практично! Купую знову.
Крем з ніжним запахомКрем з насосом приємної, вбираючої консистенції. Ніжний аромат, такий дитячий. Користуюся всім набором Флорії (пінка для вмивання, тонік, есенція, крем) і задоволена. Шкіра після тижня викорЧитати далі