Гарний крем для очейКрем приємний на шкірі, має легку консистенцію, не подразнює, але для мене він занадто легкий і не підходить під консилер, потрібен ще густіший крем, тому для мене він більше схожий на нічниЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу