ДивовижноЯ отримав зразок, коли купував. У мене вперше в руках був такий продукт, і він мене здивував. Спочатку консистенція була дуже липкою і я не знала, що з нею робити, але коли почала наносити гЧитати далі
Зволожувальний фаворитІдеальний крем, я наношу його товстим шаром на ніч, вранці шкіра відчувається відпочилою, насиченою, і що для мене дуже важливо - він не закупорює пори. Куплю його ще раз, схоже, це буде мійЧитати далі
Досить добреПінка непогана, мені здається, що її вистачило на досить довгий час. Знімаю одну зірку, бо в мене жирне чоло, і мені здається, що сама пінка не дуже добре його очистила. Але якщо у вас чутлиЧитати далі
Найкращий бальзам для зняття макіяжуЦе один з найкращих бальзамів, ніжний, але дуже ефективний навіть для водостійкої туші. Має приємний запах і консистенцію, не жирний, але з водою перетворюється на молочну консистенцію. ЗамоЧитати далі
Ідеальні тоновані диски для комбінованої шкіриОднозначно рекомендую. Поки що я використала лише один диск, оскільки обидва наповнені тоніком, одного вистачає для обличчя, шиї та декольте. Вони чудово очистили мою шкіру, не залишали її лЧитати далі
Супер тонерТонік має водянисту консистенцію з розпилювачем, що чудова ідея. Він дуже легко наноситься, швидко вбирається та залишає шкіру чудово зволоженою 👌 Я купую його неодноразово
Супер кремОтримала цей крем на пробу (разом з тим же тоніком і ампулою) в подарунок від k-sisters. І хоча я боявся пробувати його на своєму обличчі, тому що у мене чутлива шкіра, яка погано реагувала Читати далі
Супер ампулаЦю ампулу я отримала на пробу разом з тоніком і кремом з цієї ж лінійки (про них я писала окремі відгуки, але спойлер: я була в захваті від усіх трьох). У мене дуже чутлива шкіра та поганий Читати далі
Супер тонерЦей тонік потрапив мені як зразок серед безкоштовних товарів (разом із сироваткою та кремом із тієї ж лінійки), і я трохи боялася його пробувати, оскільки в мене дуже чутлива шкіра й у мене Читати далі
ДивовижноЯ отримав зразок, коли купував. У мене вперше в руках був такий продукт, і він мене здивував. Спочатку консистенція була дуже липкою і я не знала, що з нею робити, але коли почала наносити гЧитати далі
Зволожувальний фаворитІдеальний крем, я наношу його товстим шаром на ніч, вранці шкіра відчувається відпочилою, насиченою, і що для мене дуже важливо - він не закупорює пори. Куплю його ще раз, схоже, це буде мійЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу