Делікатне очищенняЦя пінка для очищення ідеально підходить моїй шкірі. Вона не містить активних інгредієнтів, тому я використовую її як вранці, так і ввечері. Вона очищає пори, не пересушуючи їх, і загалом я Читати далі
Чудовий тонікДуже задоволена, добре зволожує, завжди заспокоює, шкіра одразу його вбирає, і це не зовсім вода, скоріше густіший лосьйон😂 Я дуже задоволена, використовую вже третю упаковку, пробувала іншЧитати далі
Чудовий продуктЯ використала кілька упаковок цієї пінки обох розмірів, і мені більше подобається менша версія об'ємом 40 мл (версія об'ємом 100 мл має надмірно великий контейнер, а меншу версію також зручнЧитати далі
.Поки що найкращий засіб для зняття макіяжу, який я коли-небудь мала ♥ він дуже допоміг мені з акне, а також після вмивання моя шкіра не відчувається повністю сухою, як від інших брендів. ДужЧитати далі
Зволожувальний фаворитІдеальний крем, я наношу його товстим шаром на ніч, вранці шкіра відчувається відпочилою, насиченою, і що для мене дуже важливо - він не закупорює пори. Куплю його ще раз, схоже, це буде мійЧитати далі
Ідеальна зволожуюча сироваткаЯ випадково натрапила на цю сироватку, але тепер використовую її щодня. Вона чудово зволожує шкіру, заспокоює запалення та почервоніння чутливої шкіри. Дуже рекомендую її навіть жінкам з чутЧитати далі
Задоволення, чудова маскаМаска виправдала або навіть перевершила мої очікування. Вона чудово звузила пори та очистила шкіру, вирівняла тон шкіри, але не пересушила її. Нанесення зайняло 10 хвилин і не пересушило, якЧитати далі
Верхній кремЧудовий крем, навіть для моєї жирної шкіри, чудовий за консистенцією та вбиранням, дуже приємний, купуватиму його ще раз. Чудово відновлює шкірний бар'єр вже після кількох днів використання Читати далі
ГараздДля мене цей крем переважно призначений для нічного використання, бо залишає шкіру зволоженою, а не жирною. Він дуже приємний, але за такі гроші я очікувала більшого.
Делікатне очищенняЦя пінка для очищення ідеально підходить моїй шкірі. Вона не містить активних інгредієнтів, тому я використовую її як вранці, так і ввечері. Вона очищає пори, не пересушуючи їх, і загалом я Читати далі
Чудовий тонікДуже задоволена, добре зволожує, завжди заспокоює, шкіра одразу його вбирає, і це не зовсім вода, скоріше густіший лосьйон😂 Я дуже задоволена, використовую вже третю упаковку, пробувала іншЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу