Підходить для сухої шкіри. Заспокоює та зволожуєПривіт, сестро.
Пахне багато конвалії, трохи нагадує зелений чай. Він швидко вбирається, і його потрібно лише трохи. Найкраще наносити його безпосередньо на форму і помістити в пляшку з розЧитати далі
.Поки що найкращий засіб для зняття макіяжу, який я коли-небудь мала ♥ він дуже допоміг мені з акне, а також після вмивання моя шкіра не відчувається повністю сухою, як від інших брендів. ДужЧитати далі
Досить добреПінка непогана, мені здається, що її вистачило на досить довгий час. Знімаю одну зірку, бо в мене жирне чоло, і мені здається, що сама пінка не дуже добре його очистила. Але якщо у вас чутлиЧитати далі
Задоволення, чудова маскаМаска виправдала або навіть перевершила мої очікування. Вона чудово звузила пори та очистила шкіру, вирівняла тон шкіри, але не пересушила її. Нанесення зайняло 10 хвилин і не пересушило, якЧитати далі
Супер тонерТонік має водянисту консистенцію з розпилювачем, що чудова ідея. Він дуже легко наноситься, швидко вбирається та залишає шкіру чудово зволоженою 👌 Я купую його неодноразово
Заспокійливий набірУ мене цей набір вже третій, і він ніколи не розчаровує, він також підійде як подарунок. Тонік – це класичний лосьйон. Сироватка більше схожа на рідкий гель. Крем приємний. Усі продукти легкЧитати далі
Супер кремОтримала цей крем на пробу (разом з тим же тоніком і ампулою) в подарунок від k-sisters. І хоча я боявся пробувати його на своєму обличчі, тому що у мене чутлива шкіра, яка погано реагувала Читати далі
Супер ампулаЦю ампулу я отримала на пробу разом з тоніком і кремом з цієї ж лінійки (про них я писала окремі відгуки, але спойлер: я була в захваті від усіх трьох). У мене дуже чутлива шкіра та поганий Читати далі
Супер тонерЦей тонік потрапив мені як зразок серед безкоштовних товарів (разом із сироваткою та кремом із тієї ж лінійки), і я трохи боялася його пробувати, оскільки в мене дуже чутлива шкіра й у мене Читати далі
Підходить для сухої шкіри. Заспокоює та зволожуєПривіт, сестро.
Пахне багато конвалії, трохи нагадує зелений чай. Він швидко вбирається, і його потрібно лише трохи. Найкраще наносити його безпосередньо на форму і помістити в пляшку з розЧитати далі
.Поки що найкращий засіб для зняття макіяжу, який я коли-небудь мала ♥ він дуже допоміг мені з акне, а також після вмивання моя шкіра не відчувається повністю сухою, як від інших брендів. ДужЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу