ЗадоволенняОчищувальний гель хороший, не подразнює, я використовую його як другий крок після очищувальної олії, він виконує свою функцію. У мене суха, чутлива шкіра, мені 37 років, рекомендую.
ЗадоволенняОчищувальний гель хороший, не подразнює, я використовую його як другий крок після очищувальної олії, він виконує свою функцію. У мене суха, чутлива шкіра, мені 37 років, рекомендую.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу