Ніжний засіб для очищенняМені подобається ця марка. У мене також є тонік з цієї лінійки, і він чудовий. Він без ароматизаторів і ніжний. Піниться після активації руками.
СуперДуже хороший гель для вмивання, очищає все, після використання шкіра не стягується, має дуже приємний аромат чайного дерева, і він допоміг мені з акне.
.Поки що найкращий засіб для зняття макіяжу, який я коли-небудь мала ♥ він дуже допоміг мені з акне, а також після вмивання моя шкіра не відчувається повністю сухою, як від інших брендів. ДужЧитати далі
олія для зняття макіяжуДля мене це найкращий засіб. Він не має запаху, не смердить, гарно вирівнює тон шкіри і має водостійку спіраль. Я купую його вже давно, і поки що він найкращий.
ЗадоволенняОчищувальний гель хороший, не подразнює, я використовую його як другий крок після очищувальної олії, він виконує свою функцію. У мене суха, чутлива шкіра, мені 37 років, рекомендую.
Чудова піна для очищенняЯ дуже задоволена цим продуктом, достатньо зовсім невеликої кількості, і шкіра після очищення свіжа, але не пересушена. Продукт має ледь помітний приємний аромат, але він не надто сильний. УЧитати далі
Гарний гель для вмиванняЯ використовую гель для ранкового очищення обличчя, він не подразнює мою чутливу шкіру, за таку ціну така велика упаковка чудова, можу тільки рекомендувати.
Очищувальна пінаМені дуже подобається 😍, м'яка пінка створює відчуття, ніби моя шкіра в атласній емульсії, пахне чудово, спочатку я купила її для чоловіка, бо не люблю пінки для вмивання, але йому подаруваЧитати далі
Ніжний засіб для очищенняМені подобається ця марка. У мене також є тонік з цієї лінійки, і він чудовий. Він без ароматизаторів і ніжний. Піниться після активації руками.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу