відшарування пір'яЯ особисто дуже задоволений. Кількості розміром з горошину вистачає, щоб покрити обличчя, не дратує і добре змивається. Упаковки вистачає надовго, а пінка для вмивання виконує своє призначенЧитати далі
Піна для обличчяОднозначно рекомендую його придбати, потрібно використовувати лише невелику кількість, і він чудово піниться, після вмивання я не відчуваю стягнутості, як з іншими пінками, якими я користуваЧитати далі
Я схвильований.Я отримав продукт як зразок, тому вирішив спробувати його позбутися. І я дуже приємно здивований. Чудово пахне, моя шкіра чиста, але не суха, і я не відчуваю стягнутості. Я кладу прямо у візЧитати далі
відшарування пір'яЯ особисто дуже задоволений. Кількості розміром з горошину вистачає, щоб покрити обличчя, не дратує і добре змивається. Упаковки вистачає надовго, а пінка для вмивання виконує своє призначенЧитати далі