відшарування пір'яЯ особисто дуже задоволений. Кількості розміром з горошину вистачає, щоб покрити обличчя, не дратує і добре змивається. Упаковки вистачає надовго, а пінка для вмивання виконує своє призначенЧитати далі
відшарування пір'яЯ особисто дуже задоволений. Кількості розміром з горошину вистачає, щоб покрити обличчя, не дратує і добре змивається. Упаковки вистачає надовго, а пінка для вмивання виконує своє призначенЧитати далі