Денний кремМій улюблений крем, я замовляю його неодноразово. Використовую його вранці з SPF, він не закупорює пори та чудово зволожує. Має дуже приємну консистенцію та аромат.
Гель-кремКрем дуже приємний, підходить для щоденного використання. Після кількох днів використання у мене менш виражені зморшки між очима. Можливо, він не дуже зволожує суху шкіру.
Денний кремМій улюблений крем, я замовляю його неодноразово. Використовую його вранці з SPF, він не закупорює пори та чудово зволожує. Має дуже приємну консистенцію та аромат.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу