Підходить для зимиКрем прийшов мені на пробу, вистачило на 3 використання. Швидко вбирається, шкіра розгладжується і стає гарно бархатистою. Однак моя шкіра надзвичайно жирна, і після нанесення на ній залишалЧитати далі
Гель-кремКрем дуже приємний, підходить для щоденного використання. Після кількох днів використання у мене менш виражені зморшки між очима. Можливо, він не дуже зволожує суху шкіру.
Підходить для зимиКрем прийшов мені на пробу, вистачило на 3 використання. Швидко вбирається, шкіра розгладжується і стає гарно бархатистою. Однак моя шкіра надзвичайно жирна, і після нанесення на ній залишалЧитати далі
Гель-кремКрем дуже приємний, підходить для щоденного використання. Після кількох днів використання у мене менш виражені зморшки між очима. Можливо, він не дуже зволожує суху шкіру.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу