SuperЦей тонер один з кращих тонерів які я мала.
Текстура трошки густіше за воду.
Залишає на шкіри трошки липкавий шар.
Не має якогось явного аромата.
Підходить чутливій шкірі з розацеа.
SuperЦей тонер один з кращих тонерів які я мала.
Текстура трошки густіше за воду.
Залишає на шкіри трошки липкавий шар.
Не має якогось явного аромата.
Підходить чутливій шкірі з розацеа.