ДіаметрЧесно кажучи, я очікував більшого від COSRX, оскільки люблю цей бренд. Тонік непоганий, він просто такий нежирний-несолоний. Це трохи підійде, але в мене були й кращі тонери.
ТонерЧудовий тонік. Моя шкіра повністю суха після вмивання, але після нанесення тоніка вона знову дихає. У мене вже є ще один флакончик вдома про запас.
ДіаметрЧесно кажучи, я очікував більшого від COSRX, оскільки люблю цей бренд. Тонік непоганий, він просто такий нежирний-несолоний. Це трохи підійде, але в мене були й кращі тонери.
ТонерЧудовий тонік. Моя шкіра повністю суха після вмивання, але після нанесення тоніка вона знову дихає. У мене вже є ще один флакончик вдома про запас.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу