ТопкаМені дуже подобається. Я купила маленьку упаковку, бо більшої не було. Маска чудово пахне, вона трохи охолоджує, і моє волосся дуже м'яке після використання. Після миття я була дуже здивованЧитати далі
ТопкаМені дуже подобається. Я купила маленьку упаковку, бо більшої не було. Маска чудово пахне, вона трохи охолоджує, і моє волосся дуже м'яке після використання. Після миття я була дуже здивованЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу