суперЧудовий аромат манго, мабуть, мій улюблений з цієї серії моїх фруктових кремів від frudia - креми чудові, не прилипають до шкіри, не залишають жирної плівки, швидко вбираються, приємно пахнуЧитати далі
Саме те, що я шукавУ мене дуже сухі руки, і жоден крем мені ніколи добре не підходив. Водночас я терпіти не можу дуже жирний крем на руках, але якщо він був занадто ніжним, то взагалі нічого не робив. А тепер Читати далі
Бальзам на будь-який випадокБальзам для губ Kaine Glow Melting Lip Balm у відтінку 02 Rosy Plum приємно здивував мене. Він гарно сяє на губах, ніжно забарвлює їх у рожевий колір і водночас гарно зволожує. Не має сильноЧитати далі
Приємний крем для очейКрем дуже приємний на шкірі, я також використовую його над верхньою губою та зморшками від сміху, добре вбирається, легкий, не подразнює, рекомендую.
Абсолютне диво зволоженняНе можу повірити, що після стількох пошуків я нарешті знайшла крем, який за одну ніч впорався з моєю схильною до екземи шкірою на руках. Мої руки стали м’якими одразу після нанесення, а череЧитати далі
Середній кремСам крем непоганий і, можливо, комусь ще підійде, але я користуюся ним уже місяць і взагалі не помітила жодних суттєвих змін. Я дійшла висновку, що немає особливого сенсу купувати крем для оЧитати далі
Воістину райськийЦей крем для рук я отримала в подарунок і це стало відкриттям! Він легкий, як хмаринка, швидко вбирається, має приємний м'який запах (особливо цінується тими, хто не любить надто інтенсивні Читати далі
Нічна маска MIZONКупила нічну маску за рекомендацією подруги і не пошкодувала. Я використовую його кілька разів на тиждень протягом кількох місяців. Має легку гелеподібну текстуру, яка мені дуже підходить длЧитати далі
Відбілюючий крем ElizaveccaУпаковка справді велика, а упаковка дуже гарна та оригінальна:) Що стосується крему, то він погано шарується на сироватки, а потім розсипається на обличчі. Тому використовую його для зони деЧитати далі
Крем для повік PYUNKANG YUL Eye Cream Eye Cream (1 мл * 50 шт.)Не можна сказати, що крем розчарував... Але й не здивував. Така класика. Плюс в тому, що має приємний недурманний запах, швидко вбирається. Не залишає на шкірі відчуття жирності чи липкості.Читати далі
суперЧудовий аромат манго, мабуть, мій улюблений з цієї серії моїх фруктових кремів від frudia - креми чудові, не прилипають до шкіри, не залишають жирної плівки, швидко вбираються, приємно пахнуЧитати далі
Саме те, що я шукавУ мене дуже сухі руки, і жоден крем мені ніколи добре не підходив. Водночас я терпіти не можу дуже жирний крем на руках, але якщо він був занадто ніжним, то взагалі нічого не робив. А тепер Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу