Дуже добреПодушечки для очей справді гарні, що для мене важливо, вони не печуть після нанесення, з чим я стикалася з іншими брендами, і найголовніше, вони добре тримаються, не ковзають по обличчю та гЧитати далі
сироваткаЯ часто замовляю сироватку, вона добре зволожує, не обтяжує мене зайво, для мене як алергіка вона просто чудова, я також використовую її на руках під крем, вона в мене під рукою, на роботі, Читати далі
Крем з екстрактом равликаКрем мене дуже приємно здивував. Упаковка велика, і невеликої кількості крему вистачає на 1 використання, тому його вистачає надовго. Свинки на упаковці цього бренду чарівні 😊
Крем дуже прЧитати далі
Відмінний зволожувальний кремЦей крем від Mizon – мій новий улюблений засіб у моєму догляді за шкірою! Він містить до 90% фільтрату секрету чорного равлика + ніацинамід і 20 екстрактів чорних рослин, що робить шкіру чудЧитати далі
Нічний крем з ретиноломЯ користуюся цим кремом вже два роки, це був мій перший корейський продукт, і я не можу від нього відмовитися. Використовую його ввечері, з ним треба навчитися працювати, він швидко вбираєтьЧитати далі
МаскаОтримала маску як подарунок-пробник, але вона справді чудова, консистенція, запах, єдине, що мене відлякує, це ціна, хоча я ще не пробувала подібну маску, можливо, співвідношення ціни та якоЧитати далі
СуперМені дуже сподобався цей крем. Він має приємну, м’яку текстуру, швидко вбирається та не залишає жирної плівки. Шкіра після нього чудово зволожена та м’яка. Я також ціную його ніжний склад з Читати далі
Гарний крем для очейКрем приємний на шкірі, має легку консистенцію, не подразнює, але для мене він занадто легкий і не підходить під консилер, потрібен ще густіший крем, тому для мене він більше схожий на нічниЧитати далі
Дуже добреПодушечки для очей справді гарні, що для мене важливо, вони не печуть після нанесення, з чим я стикалася з іншими брендами, і найголовніше, вони добре тримаються, не ковзають по обличчю та гЧитати далі
сироваткаЯ часто замовляю сироватку, вона добре зволожує, не обтяжує мене зайво, для мене як алергіка вона просто чудова, я також використовую її на руках під крем, вона в мене під рукою, на роботі, Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу