Приємний очищувальний гельДуже приємний гель для вмивання. Не сушить і дуже добре очищає пори. Трохи рідша консистенція, ніж та, до якої я звикла, але мені це не заважає. Без запаху.
ГараздГарний тонік з трохи густішою текстурою порівняно з іншими, які я пробувала. Оскільки в мене суха шкіра, це великий плюс для мене. Він швидко вбирається, не залишає липкості після нанесення,Читати далі
Приємний очищувальний гельДуже приємний гель для вмивання. Не сушить і дуже добре очищає пори. Трохи рідша консистенція, ніж та, до якої я звикла, але мені це не заважає. Без запаху.
ГараздГарний тонік з трохи густішою текстурою порівняно з іншими, які я пробувала. Оскільки в мене суха шкіра, це великий плюс для мене. Він швидко вбирається, не залишає липкості після нанесення,Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу