Крем з вітаміном 75 Maximize - рекомендую :)Я отримала цей крем як пробник під час моєї останньої покупки в ksisters і закохалася в нього одразу після першого використання, тому замовляю всю упаковку 50 г. Аромат дуже ніжний і приємниЧитати далі
Тонік для обличчяУ мене жирна шкіра в Т-зоні, і цей тонік чудово підходить для моєї проблеми. Я використовую його щодня і не можу переоцінити його.
P.S.: оскільки в мене закінчився (звичайно, я замовила ще),Читати далі
ГараздГарний тонік з трохи густішою текстурою порівняно з іншими, які я пробувала. Оскільки в мене суха шкіра, це великий плюс для мене. Він швидко вбирається, не залишає липкості після нанесення,Читати далі
Червоний тонерТонік виправдав усі мої очікування. Він чудово зволожує шкіру, моя чутлива шкіра не мала з ним жодних проблем. Не було ні почервоніння, ні печіння. Дуже рекомендую.
ФерментаціяЧудовий продукт, моя шкіра дуже добре на нього реагує, він зволожує, живить і вирівнює текстуру шкіри. Я використовую його після тоніка, перед іншими сироватками.
Крем з вітаміном 75 Maximize - рекомендую :)Я отримала цей крем як пробник під час моєї останньої покупки в ksisters і закохалася в нього одразу після першого використання, тому замовляю всю упаковку 50 г. Аромат дуже ніжний і приємниЧитати далі