Якщо не можете визначитися, рекомендую.Я купила його для своєї мами - вік 50+, комбінована шкіра, деякі ділянки почервонілі та дуже сухі. Моя мама її хвалить, її шкіра помітно красивіша та зволоженіша.
Пізніше я також купила цейЧитати далі
ВершкиЯ використовую цей крем переважно ввечері, він густіший, але водночас дуже хороший. Він зволожує шкіру і поки що не викликав жодних висипань чи подібних проблем.
Якщо не можете визначитися, рекомендую.Я купила його для своєї мами - вік 50+, комбінована шкіра, деякі ділянки почервонілі та дуже сухі. Моя мама її хвалить, її шкіра помітно красивіша та зволоженіша.
Пізніше я також купила цейЧитати далі
ВершкиЯ використовую цей крем переважно ввечері, він густіший, але водночас дуже хороший. Він зволожує шкіру і поки що не викликав жодних висипань чи подібних проблем.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу