цікавий продуктМені потрібно мати на це час, мені його складніше наносити і ще складніше змивати, але після використання шкіра м’яка, пори звужені, почервоніння зменшено, а тон шкіри вирівняний.
Нічна маскаВідмінна маска. Вранці моя шкіра чудово зволожена, вона не подразнює мене, пахне приємно та м’яко фруктово. Упаковки вистачає на кілька застосувань, має м'яку гелеподібну консистенцію.
КИШЕНЬКА МАСКА ДЛЯ СНУМаска дуже добре зволожує та заспокоює шкіру.Вранці після пробудження шкіра чудово пружна.Консистенція приємна,легка, легко наноситься.Єдиний мінус, який я бачу, це запах, який комусь може бЧитати далі