Тонер MisshaТонік missha з муцином равлика чудовий. Має ніжний склад, консистенцію гелю, не залишає шкіру липкою, чудово зволожена, я навіть відчуваю, що мої дрібні зморшки зникли.
Нічна маскаВідмінна маска. Вранці моя шкіра чудово зволожена, вона не подразнює мене, пахне приємно та м’яко фруктово. Упаковки вистачає на кілька застосувань, має м'яку гелеподібну консистенцію.
КИШЕНЬКА МАСКА ДЛЯ СНУМаска дуже добре зволожує та заспокоює шкіру.Вранці після пробудження шкіра чудово пружна.Консистенція приємна,легка, легко наноситься.Єдиний мінус, який я бачу, це запах, який комусь може бЧитати далі
Тонер MisshaТонік missha з муцином равлика чудовий. Має ніжний склад, консистенцію гелю, не залишає шкіру липкою, чудово зволожена, я навіть відчуваю, що мої дрібні зморшки зникли.