Я не користуюся міцелярною водою, але......Я мусила спробувати цей засіб. Він чудовий, велика упаковка, його багато не потрібно. Він навіть видаляє водостійку туш. До того ж, упаковка добре закривається і не протікає.
Приємний зволожувальний кремКрем приємний на шкірі, не викликає подразнень, чудово підходить для літа, взимку, думаю, він був би трохи живильним. У мене суха, чутлива шкіра, і мені 37 років, рекомендую, його точно вартЧитати далі
Я не користуюся міцелярною водою, але......Я мусила спробувати цей засіб. Він чудовий, велика упаковка, його багато не потрібно. Він навіть видаляє водостійку туш. До того ж, упаковка добре закривається і не протікає.
Приємний зволожувальний кремКрем приємний на шкірі, не викликає подразнень, чудово підходить для літа, взимку, думаю, він був би трохи живильним. У мене суха, чутлива шкіра, і мені 37 років, рекомендую, його точно вартЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу