Верхній кремКрем чудовий, він як бальзам для моєї сухої, чутливої шкіри. Я відчуваю його на своїй шкірі, він м'який і живлений, можу тільки рекомендувати.
Верхній кремКрем чудовий, він як бальзам для моєї сухої, чутливої шкіри. Я відчуваю його на своїй шкірі, він м'який і живлений, можу тільки рекомендувати.