Чудовий тонікДуже задоволена, добре зволожує, завжди заспокоює, шкіра одразу його вбирає, і це не зовсім вода, скоріше густіший лосьйон😂 Я дуже задоволена, використовую вже третю упаковку, пробувала іншЧитати далі
Велика сутністьЯ в захваті від цієї есенції, вона заспокоює шкіру, допомагає вирівняти тон шкіри та підтримувати шкірний бар'єр. Консистенція густіша, але вона швидко вбирається, і ви навіть не відчуваєте Читати далі
Чудовий тонікДуже задоволена, добре зволожує, завжди заспокоює, шкіра одразу його вбирає, і це не зовсім вода, скоріше густіший лосьйон😂 Я дуже задоволена, використовую вже третю упаковку, пробувала іншЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу