Kaine - гель для вмивання обличчяМій улюблений гель, у мене вже третя упаковка, добре очищає шкіру, особливо не щипає очі, довго тримається. Однозначно рекомендую 🙂
Kaine - гель для вмивання обличчяМій улюблений гель, у мене вже третя упаковка, добре очищає шкіру, особливо не щипає очі, довго тримається. Однозначно рекомендую 🙂
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу