Дуже хороша очищаюча піна.Рекомендую всім десяти.
Ця пінка ідеально підходить для моєї комбінованої та проблемної шкіри: добре очищає, покращує тон шкіри та навіть лікує висипання. Піна дуже економна, навіть невеликаЧитати далі
Тонер BentonТонік має водянисту текстуру, яка швидко вбирається та не залишає відчуття липкості на обличчі.
Він непоганий, але в мене були й кращі тоніки.
Крем-сироваткаМоя шкіра дуже чутлива до вітаміну С. У мене вже є 4-й бренд. Поки що жоден з них мені не підійшов. У мене проблемна жирна шкіра з розширеними порами. Поки що, здається, ця сироватка з вітамЧитати далі
Гарний крем для очейКрем приємний на шкірі, має легку консистенцію, не подразнює, але для мене він занадто легкий і не підходить під консилер, потрібен ще густіший крем, тому для мене він більше схожий на нічниЧитати далі
Велика сутністьЯ в захваті від цієї есенції, вона заспокоює шкіру, допомагає вирівняти тон шкіри та підтримувати шкірний бар'єр. Консистенція густіша, але вона швидко вбирається, і ви навіть не відчуваєте Читати далі
Гарні подушечки для очейДиски дуже гарні, що мені подобається, так це те, що вони без ароматизаторів, я зберігала їх у холодильнику, вранці вони приємно освіжають зону навколо очей, набряк зменшується, я не помітилЧитати далі
добре для зволоження дуже добре зволожує шкіру та освітлює її. має приємний запах, який довго не зберігається, тому не конфліктує з іншими продуктами і легко вбирається.
єдиний недолік - це упаковка, продукт важЧитати далі
Найкращі маски Ці маски залишили мене без мови. Вони дивовижні. Вони освітлюють, загоюють, очищають шкіру, вирівнюють тон. У мене не було нічого кращого, і за такою ціною я не думаю, що хтось зможе їх переЧитати далі
Дуже хороша очищаюча піна.Рекомендую всім десяти.
Ця пінка ідеально підходить для моєї комбінованої та проблемної шкіри: добре очищає, покращує тон шкіри та навіть лікує висипання. Піна дуже економна, навіть невеликаЧитати далі
Тонер BentonТонік має водянисту текстуру, яка швидко вбирається та не залишає відчуття липкості на обличчі.
Він непоганий, але в мене були й кращі тоніки.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу