Рекомендую, змішана шкіраДуже хороша маска, як і всі інші з цього асортименту. Після нього шкіра стає сяючою та гладкою. Легке поводження. Красива обкладинка, яка відразу впадає в очі :)
Чорний равликЛінійка «Чорний равлик» чудова. У мене дуже чутлива шкіра, тому я боялася побічної реакції, але, на мій превеликий подив, після використання продуктів моя шкіра дуже м’яка та свіжа. Можу тілЧитати далі
Я рекомендуюПерш ніж я почала ним користуватися, моя шкіра була сильно зневоднена. Цей крем буквально врятував її. Він має приємну текстуру, яка швидко поглинається та забезпечує глибоке зволоження.
ЗалЧитати далі
Цикалуроновий тонікЦей тонік мене дуже приємно здивував. Після нанесення на шкіру він чудово зволожує її, робить її підтягнутою та вирівнює тон шкіри. Він чудово живить шкіру та готує її до наступних етапів доЧитати далі
Сироватка з ніацином Anua Peach 70Ця сироватка мені справді допомогла. У мене була суха шкіра, і нічого мені не допомагало, але ця сироватка допомогла мені як жодна інша. Я однозначно рекомендую її. Найкраща сироватка, яку яЧитати далі
Чудовий фундаментОсвіжає шкіру, освітлює її, особисто мені подобається як тональний крем, бо після нанесення трохи липкий, дуже легко наноситься – з густішої рідини перетворюється на "воду" на шкірі та чудовЧитати далі
Гарні подушечки для очейДиски дуже гарні, що мені подобається, так це те, що вони без ароматизаторів, я зберігала їх у холодильнику, вранці вони приємно освіжають зону навколо очей, набряк зменшується, я не помітилЧитати далі
Приємна нічна маскаМаска має дивну консистенцію, але вона дуже приємна на дотик, а шкіра вранці виглядає чудово свіжою та гладенькою. Однак, після нанесення вона довше вбирається, тому треба бути обережною з пЧитати далі
Я люблю цю есенцію.Ця есенція чудова, зволожуюча водяниста консистенція, без ароматизаторів, підходить навіть для чутливої шкіри, у мене жирна шкіра, і вона чудова!!!
Це порадує Моя шкіра чомусь не знає смаку тканинних масок, і вони мене здебільшого відлякують, вони залишають досить жирну плівку на моїй шкірі. Потім спробувала ці маски і дуже задоволена, після нанесЧитати далі
Рекомендую, змішана шкіраДуже хороша маска, як і всі інші з цього асортименту. Після нього шкіра стає сяючою та гладкою. Легке поводження. Красива обкладинка, яка відразу впадає в очі :)
Чорний равликЛінійка «Чорний равлик» чудова. У мене дуже чутлива шкіра, тому я боялася побічної реакції, але, на мій превеликий подив, після використання продуктів моя шкіра дуже м’яка та свіжа. Можу тілЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу