Я люблю цю есенцію.Ця есенція чудова, зволожуюча водяниста консистенція, без ароматизаторів, підходить навіть для чутливої шкіри, у мене жирна шкіра, і вона чудова!!!
Я люблю цю есенцію.Ця есенція чудова, зволожуюча водяниста консистенція, без ароматизаторів, підходить навіть для чутливої шкіри, у мене жирна шкіра, і вона чудова!!!