Киснева маскаМаска дуже приємна, не дратує і не сушить шкіру. Консистенція гелеподібна, але через деякий час починають утворюватися дрібні бульбашки.
При регулярному використанні можу підтвердити зменшенЧитати далі
Киснева маскаМаска дуже приємна, не дратує і не сушить шкіру. Консистенція гелеподібна, але через деякий час починають утворюватися дрібні бульбашки.
При регулярному використанні можу підтвердити зменшенЧитати далі