Дуже приємний кремКонсистенція ідеальна, не надто густа і не надто рідка. Запах юджі (юзу) досить яскраво виражений, особисто я не проти, але якщо у вас немає досвіду роботи з цим дивним цитрусом, рекомендую Читати далі
Ідеальна сутність!Мій перший засіб від Mary&May, і мушу визнати, що він справді ідеальний! Після струшування пляшечки він змішується та утворює кремоподібний рідкий інгредієнт, який при нанесенні на шкіру надЧитати далі
Дуже приємний кремКонсистенція ідеальна, не надто густа і не надто рідка. Запах юджі (юзу) досить яскраво виражений, особисто я не проти, але якщо у вас немає досвіду роботи з цим дивним цитрусом, рекомендую Читати далі