Príjemná maskaMaska je prímne chladivá. Dobre nasiaknutá, drží dobre, okolo očí a na čele je pre mňa trošku menšia. Balenie je v praktickej krabici, ktoré sa dá uzatvoriť, takže ostatné masky sa nevysušiPrečítať viac
Príjemná maskaMaska je prímne chladivá. Dobre nasiaknutá, drží dobre, okolo očí a na čele je pre mňa trošku menšia. Balenie je v praktickej krabici, ktoré sa dá uzatvoriť, takže ostatné masky sa nevysušiPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky