Príjemná maskaMaska je prímne chladivá. Dobre nasiaknutá, drží dobre, okolo očí a na čele je pre mňa trošku menšia. Balenie je v praktickej krabici, ktoré sa dá uzatvoriť, takže ostatné masky sa nevysušiPrečítať viac
Super!Pleť po pár použitiach je viac vyrovnaná, textúra hladšia a hlavne rozjasnená. Vôňa je super citrusová, možno niekorým bude vadiť. Okrem toho odporúčam.
Príjemná maskaMaska je prímne chladivá. Dobre nasiaknutá, drží dobre, okolo očí a na čele je pre mňa trošku menšia. Balenie je v praktickej krabici, ktoré sa dá uzatvoriť, takže ostatné masky sa nevysušiPrečítať viac
Super!Pleť po pár použitiach je viac vyrovnaná, textúra hladšia a hlavne rozjasnená. Vôňa je super citrusová, možno niekorým bude vadiť. Okrem toho odporúčam.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky