Zbohom ,,čierne bodky,,… čo ľutujem je, že som si neurobila detailné foto pred užívaním tejto masky, pretože táto penová emulzia na čierne póry naozaj funguje, dlho som hladala produkt, ktorý by mal aspoň nejaký úPrečítať viac
super maskapoužívam zatiaľ krátko, ale za mna je to super maska, pleť je po nej veľmi pekná. A bonus, že mojej citlivej pleti nespravil žiadne začervenanie ani štípanie. Vrelo odporúčam vyskúšať :)
Výborný šampón. Tento šampón je veĺmi príjemný a veĺmi mi vyhovuje.Vlasy sa mi po ňom nemastia vydržia dlho čerstvé a nadýchané ,veĺmi príjemný pocit na pokožke,krásne chladí,netvoria sa lupiny.Používam ho Prečítať viac
Skvelé tonikumSom veĺmi spokojná s týmto tonikom na vlasy.Vlasy nemastí,hydratuje,má takú mätový vôňu a príjemné pokožku chladí a ukĺudňuje.Jeho veĺkou výhodou je aj to,že je v spreji,ĺahko sa nanáša.VlasPrečítať viac
Môže byťVeľmi hydratuje pleť. Po tom čo som skusila mini sadu od tejto značky medzi ktorými bol aj tento toner, kupila som veľké balenie tohto tonera nakoľko som s ním bola spokojná, zatiaľ zostávamPrečítať viac
Výborný Asi najlepší krém čo som používala na moju problematicku, mastnu plet. Konzistencia, zloženie a hydratácia je úžasná. Plus pôsobí protizápalovo. Odporúčam :)
Zbohom ,,čierne bodky,,… čo ľutujem je, že som si neurobila detailné foto pred užívaním tejto masky, pretože táto penová emulzia na čierne póry naozaj funguje, dlho som hladala produkt, ktorý by mal aspoň nejaký úPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky