SuperToto je jediný očný krém, ktorý mi nespôsobuje ešte väčšie vrásky, neštípe a ani nespôsobuje v očiach zápal. Veľmi odporúčam žienkam, ktoré majú citlivé oči a okolie. Je to skôr gel-krém, prPrečítať viac
Dobrý očný krém Krém je príjemný na pleti, je ľahkej konzistencie, nedráždi, ale na mňa príliš ľahký a pod korektor nie, tam sa pýta ešte hutnejší krém, takže za mňa skôr ako krém na noc alebo skombinovať Prečítať viac
Očný krém -gélPríjemný očný krém, je gélovej konzistencie, čo mne osobne vyhovuje,rýchlo sa vstrebe a pekne hydratuje. Môj ranný opuch okolo očí sa po ňom viditeľne zmenší.
Naozaj rozjasňujeSkvelý očný krém na deň aj na noc. Mám už asi štvrté balenie, kupujem opakovane. Skutočne vidím rozdiel, moje očné okolie je svetlejšie, nemám také kruhy pod očami. Dá sa použiť aj na rozjasPrečítať viac
SuperToto je jediný očný krém, ktorý mi nespôsobuje ešte väčšie vrásky, neštípe a ani nespôsobuje v očiach zápal. Veľmi odporúčam žienkam, ktoré majú citlivé oči a okolie. Je to skôr gel-krém, prPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky