Dobré vankúšiky pod oči Vankúšiky sú veľmi dobré, čo oceňujem je že sú bez vône, mala som ich v chladničke, ráno potom príjemné osviežia očné okolie, opuchy redukované, čo sa týka tmavých kruhov a jemných vrások soPrečítať viac
Dobré vankúšiky pod oči Vankúšiky sú veľmi dobré, čo oceňujem je že sú bez vône, mala som ich v chladničke, ráno potom príjemné osviežia očné okolie, opuchy redukované, čo sa týka tmavých kruhov a jemných vrások soPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky