Veľmi dobré Vankúšiky pod oči sú fakt dobré, čo je pre mňa dôležité, že má po nanesení nič nepáli,čo som zažila pri iných značkách a hlavne pekne držia, nekĺžu po tvári a pekne vyhladzujú očné okolie, oPrečítať viac
Dobré vankúšiky pod oči Vankúšiky sú veľmi dobré, čo oceňujem je že sú bez vône, mala som ich v chladničke, ráno potom príjemné osviežia očné okolie, opuchy redukované, čo sa týka tmavých kruhov a jemných vrások soPrečítať viac
Hydratačné vankúšiky HeimishVakúšiky mám vždy cca 20-30 minút, zvyčajne ráno po prebudení. Vždy ma dobre zobudia, očné okolie je po nich hydratované a po odňatí ostáva ešte dostatok séra na rozotretie. Jediné mínus je,Prečítať viac
Skvele naplastiTieto naplasti pod oci su zatial najlepsie co som doteraz mala. Ja mam velmi fialove miesta pod ocami a uz po prvom pouziti som videla zjemnenie. Naplasti perfektne drzia a nepotrebujem ich Prečítať viac
Veľmi dobré Vankúšiky pod oči sú fakt dobré, čo je pre mňa dôležité, že má po nanesení nič nepáli,čo som zažila pri iných značkách a hlavne pekne držia, nekĺžu po tvári a pekne vyhladzujú očné okolie, oPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky