Veľmi dobré Vankúšiky pod oči sú fakt dobré, čo je pre mňa dôležité, že má po nanesení nič nepáli,čo som zažila pri iných značkách a hlavne pekne držia, nekĺžu po tvári a pekne vyhladzujú očné okolie, oPrečítať viac
Veľmi dobré Vankúšiky pod oči sú fakt dobré, čo je pre mňa dôležité, že má po nanesení nič nepáli,čo som zažila pri iných značkách a hlavne pekne držia, nekĺžu po tvári a pekne vyhladzujú očné okolie, oPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky