Veľmi dobré Vankúšiky sú príjemné,neštípu,čo je pre mňa dôležité,pekne rozjasnia oblasť pod očami, celkom aj držia pod očami, určite stoja za vyskúšanie
Veľmi dobré Vankúšiky sú príjemné,neštípu,čo je pre mňa dôležité,pekne rozjasnia oblasť pod očami, celkom aj držia pod očami, určite stoja za vyskúšanie