Výborný balzamBalzam som dostala ako darček a veľmi príjemne prekvapil. Nezanecháva lepkavý pocit, naopak pery sú vláčne a hydratované. Nemám však pocit, že by dlho vydržal na perách.
SuperVyborny ocny krem, ako vidiet pouzivam uz druhe balenie a prve som “vyzmykala” do poslednej kvapky:))) je hutnejsi a velmi hydratacny, prijemny, nesedi na pleti ale netreba to prehanat s mnoPrečítať viac
Dobrý očný krém Krém je príjemný na pleti, je ľahkej konzistencie, nedráždi, ale na mňa príliš ľahký a pod korektor nie, tam sa pýta ešte hutnejší krém, takže za mňa skôr ako krém na noc alebo skombinovať Prečítať viac
Dobré vankúšiky pod oči Vankúšiky sú veľmi dobré, čo oceňujem je že sú bez vône, mala som ich v chladničke, ráno potom príjemné osviežia očné okolie, opuchy redukované, čo sa týka tmavých kruhov a jemných vrások soPrečítať viac
Výborný balzamBalzam som dostala ako darček a veľmi príjemne prekvapil. Nezanecháva lepkavý pocit, naopak pery sú vláčne a hydratované. Nemám však pocit, že by dlho vydržal na perách.
SuperVyborny ocny krem, ako vidiet pouzivam uz druhe balenie a prve som “vyzmykala” do poslednej kvapky:))) je hutnejsi a velmi hydratacny, prijemny, nesedi na pleti ale netreba to prehanat s mnoPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky