Eye tox creamKrém má príjemnú textúru, krásne vonia, nanášam si ho ráno aj večer, tmavé kruhy pod očami viditeľne zmizli, únava a opuchy nie sú viditeľné, veľmi sa mi páčil.
Super Vankúšiky pod oči sú fakt dobré, hneď po nanesení pekne držia, vôbec sa neposúvajú dole, sú prvé ktoré nemusím upravovať a to som ich vyskúšala už naozaj veľa... Pleť krásne vyživia, nedráždPrečítať viac
SuperVyborny ocny krem, ako vidiet pouzivam uz druhe balenie a prve som “vyzmykala” do poslednej kvapky:))) je hutnejsi a velmi hydratacny, prijemny, nesedi na pleti ale netreba to prehanat s mnoPrečítať viac
Dobrý očný krém Krém je príjemný na pleti, je ľahkej konzistencie, nedráždi, ale na mňa príliš ľahký a pod korektor nie, tam sa pýta ešte hutnejší krém, takže za mňa skôr ako krém na noc alebo skombinovať Prečítať viac