Krásne, ale chcela by som viac produktovTento produkt sa mi naozaj páči. Na rozdiel od iných balzamov na pery, tento mi pery rozžiari a hydratuje. Mrzí ma len, že ho čoskoro miniem.
Hydrogélové očné vankúšiky Úžasná pomôcka pre unavené oči :) zaberá okamžite, mám ich pre ešte lepší efekt v chladničke 👌🏾 očné vankúšiky majú skvelé zloženie, určite odporúčam ⭐⭐⭐⭐⭐ skutočne výborná kvalita za skvePrečítať viac
SuperVyborny ocny krem, ako vidiet pouzivam uz druhe balenie a prve som “vyzmykala” do poslednej kvapky:))) je hutnejsi a velmi hydratacny, prijemny, nesedi na pleti ale netreba to prehanat s mnoPrečítať viac
Dobrý očný krém Krém je príjemný na pleti, je ľahkej konzistencie, nedráždi, ale na mňa príliš ľahký a pod korektor nie, tam sa pýta ešte hutnejší krém, takže za mňa skôr ako krém na noc alebo skombinovať Prečítať viac
Očný krém -gélPríjemný očný krém, je gélovej konzistencie, čo mne osobne vyhovuje,rýchlo sa vstrebe a pekne hydratuje. Môj ranný opuch okolo očí sa po ňom viditeľne zmenší.
Krásne, ale chcela by som viac produktovTento produkt sa mi naozaj páči. Na rozdiel od iných balzamov na pery, tento mi pery rozžiari a hydratuje. Mrzí ma len, že ho čoskoro miniem.