V poriadku Produkt je veľmi príjemný, rýchlo sa vstrebe do pokožky, nijak extra intenzivne nevonia a je to zábava dávkovať si to kým sa teda niekam neponáhľate.😅 Každopádne za tú cenu by som čakala viPrečítať viac
V poriadku Produkt je veľmi príjemný, rýchlo sa vstrebe do pokožky, nijak extra intenzivne nevonia a je to zábava dávkovať si to kým sa teda niekam neponáhľate.😅 Každopádne za tú cenu by som čakala viPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky