SkveleMaximalna spokojnost pouzivam ja plet 49 mastna dehydrovana 3x do tyzdna na to toner a serum zakoncim kremom a moja plet krasne zjednotena, dcera 19 normalna plet sem tam vyrazky v t-zone vePrečítať viac
Aknózna a citlivá pleťMám akné a citlivú pleť. Tento produkt mi vyrážky upokojí a mám pocit, že sa rýchlejšie hoja. Kúpila som najskôr tu menšiu verziu, ale určite objednám väčšiu. Bála som sa, že to bude mať silPrečítať viac
Dobrý retinol, zlá pipeta 🤦🏽♀️Retinol príjemnej konzistencie, pekne sa vstrebe, nelepí. Určite zapôsobil ako mal. Vytýkam mu otrasnú pipetu, ktorá strašne zle naberá obsah, hádam pred ukončením bude možnosť obsah priamo Prečítať viac
Uz 4 balenie!!!toto serium uz pouzivam vyse 2 rokov, vyborne sedi na citlivu plet, pomoze so zacervenanim a krasne obnovuje koznu barieru, vyborne hydratuje. Nie je mastne, vyborne rano aj vecer
SkveleMaximalna spokojnost pouzivam ja plet 49 mastna dehydrovana 3x do tyzdna na to toner a serum zakoncim kremom a moja plet krasne zjednotena, dcera 19 normalna plet sem tam vyrazky v t-zone vePrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky