Dobrý retinol, zlá pipeta 🤦🏽♀️Retinol príjemnej konzistencie, pekne sa vstrebe, nelepí. Určite zapôsobil ako mal. Vytýkam mu otrasnú pipetu, ktorá strašne zle naberá obsah, hádam pred ukončením bude možnosť obsah priamo Prečítať viac
SérumSérum by malo pomáhať so starnutím a teda vráskami, to ešte neviem posúdiť, uvidím časom. Je gélové, dobre sa rozotiera aj vpíja a má takú akoby kvetinovú vôňu.
Dobrý retinol, zlá pipeta 🤦🏽♀️Retinol príjemnej konzistencie, pekne sa vstrebe, nelepí. Určite zapôsobil ako mal. Vytýkam mu otrasnú pipetu, ktorá strašne zle naberá obsah, hádam pred ukončením bude možnosť obsah priamo Prečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky