SkveleMaximalna spokojnost pouzivam ja plet 49 mastna dehydrovana 3x do tyzdna na to toner a serum zakoncim kremom a moja plet krasne zjednotena, dcera 19 normalna plet sem tam vyrazky v t-zone vePrečítať viac
Aknózna a citlivá pleťMám akné a citlivú pleť. Tento produkt mi vyrážky upokojí a mám pocit, že sa rýchlejšie hoja. Kúpila som najskôr tu menšiu verziu, ale určite objednám väčšiu. Bála som sa, že to bude mať silPrečítať viac
Dobrý retinol, zlá pipeta 🤦🏽♀️Retinol príjemnej konzistencie, pekne sa vstrebe, nelepí. Určite zapôsobil ako mal. Vytýkam mu otrasnú pipetu, ktorá strašne zle naberá obsah, hádam pred ukončením bude možnosť obsah priamo Prečítať viac
Mikroihlickove serumSerum ma príjemnú gélovu konzistenciu, po nanesení jemne štípe. Používam obdeň pri večernej rutine. Pleť je vypnutejsia, zdravší vzhľad, vďaka seru sa lepšie vstrebavaju ďalšie zložky. NabuPrečítať viac
Uz 4 balenie!!!toto serium uz pouzivam vyse 2 rokov, vyborne sedi na citlivu plet, pomoze so zacervenanim a krasne obnovuje koznu barieru, vyborne hydratuje. Nie je mastne, vyborne rano aj vecer
SkveleMaximalna spokojnost pouzivam ja plet 49 mastna dehydrovana 3x do tyzdna na to toner a serum zakoncim kremom a moja plet krasne zjednotena, dcera 19 normalna plet sem tam vyrazky v t-zone vePrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky