Kyselinkovy kremJe uzasny, super konzistencia, rychlo sa vstrebe, plet je hydratovana, krasne ruzovy, obal krasny. Pouzivam po sere tej istej edicie. Na odporucanie Ksisters (vzdy mi dobre poradia).
pHarrier Moisture Cream Krém má mierne gélovú konzistenciu, je biely, bez vône. Na pokožke je pomerne ľahký, nelepí, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva povlak. Pokožku trochu akoby zmatňuje a môže byť použitý aj akoPrečítať viac
KrémBohatý dostatočne výživný krém , ktorý však pleť nezaťaží a nelepí. Krásne sa rozotiera , vpije a dopĺňa sa so sérom z rovnakej rady 👍. Výrazná vôňa zmenšenu po pár minútach odznie. NeodpoPrečítať viac
Skvelá hydratácia pletiTento krém používam na noc. Jeho husté gélové zloženie skutočne zhydratuje pokožku. Ja ho používam na noc keďže by sa mi počas dňa pokožka veľmi leskla. Už mi balenie končí a čakám kým ho doPrečítať viac
Krem MISSHA👱🏻♀️💜 Milujem tento krem. Krem je jeden velky EXTREM. Oblubila som si ho natolko, ze ostavam pri jeho dennom pouzivani uz druhy rok. Aj napriek tomu, ze balenie vyzera velmi malinke po oPrečítať viac
Druhá pokožkaMám citlivú suchú pleť a tento krém bol láska na prvé natretie.Je neparfumovaný, pomerne hutný, ale ľahký a jemný zároveň, naozaj ako druhá pokožka.Navyše je pri ňom veľká špachtľa, s ktoroPrečítať viac
A'pieu aqua spf50+Ľahký krém, ktorý nezaťažuje pleť, no napriek tomu som sa leskla aj keď mám suchu pleť. Na pocit úžasná konzistencia, ale je nutné prepúdrovať aj po nanesení a určite aj počas dňa.
Kyselinkovy kremJe uzasny, super konzistencia, rychlo sa vstrebe, plet je hydratovana, krasne ruzovy, obal krasny. Pouzivam po sere tej istej edicie. Na odporucanie Ksisters (vzdy mi dobre poradia).