Vhodný na zimuKrém mi prišiel ako vzorka, vydržal na 3 použitia. Rýchlo sa vstrebe, pokožka je vyhladená a krásne zamatová. Moja pleť je však extrémne mastná a po nanesení ostal lepkavý film, ktorý som maPrečítať viac
Gélový krém Krém je veľmi príjemný, vhodný na denné použitie. Po pár dňoch používania mám menej výraznú vrásku medzi očami. Pre suchú pleť môže byť málo hydratačný.
Vhodný na zimuKrém mi prišiel ako vzorka, vydržal na 3 použitia. Rýchlo sa vstrebe, pokožka je vyhladená a krásne zamatová. Moja pleť je však extrémne mastná a po nanesení ostal lepkavý film, ktorý som maPrečítať viac
Gélový krém Krém je veľmi príjemný, vhodný na denné použitie. Po pár dňoch používania mám menej výraznú vrásku medzi očami. Pre suchú pleť môže byť málo hydratačný.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky