Skvelý krémMá konzistenicu medzi krémom a gélom, je úžasne ľahučký, rýchlo sa vstrebáva ale pri tom dostatočne hydratuje. Podľa mňa vhodný najmä na normálnu a zmiešanú pleť. Nechápem niektoré predchádzPrečítať viac
Najlepší krém!!!Tento krém mi zachránil pleť. Je veľmi hydratačný, bez parfumácie, po aplikácií nie je mastný ani nelepí. Tento krém odporúčam každému kto má normálnu,suchú alebo citlivú pleť😘🥰🤩🥳.
Moj obľúbený krem na leto Ja mám mastnú a problematickú pokožku, takže je to veľký problém si niečo nájsť na leto, keď ja sa mastim x10. Ale tento krem je top. Výhodou je gelovo-krémová štruktúra. Podľa potreby pletiPrečítať viac
velmi príjemný lahučký krémprodukt ma príjemne prekvapil svojou jemnou parfupáciou. Ludia ktorý nemajú radi príliš parfumové krémiky toto určite ocenia. Zloýženie je hladké niečo medzi gélom a mliekom. Ak si dáte kvapPrečítať viac
Pán dokonalyKeď som krém prvýkrat otvorila, ostala som v nemom úžase -negatívnom. Vyzera ako sperma.
Nenechala som sa odradiť, aj vďaka jeho príjemnej vôni. Po použití je výsledok viditeľný už za pár dPrečítať viac
Super ak ti vyhovuje gelova konzistenciaSuper vona, zaujimavy produkt. Kapsulka vnutri ma super konzistenciu. Mne vsak nevyhovuju gelove kremy, ako som zistila. Nemam rada ten mierne lepkavy pocit. Ale inak je to super, keby bol vPrečítať viac
Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
Super ľahký krém Krém je veľmi príjemný s krásnou jemnou vôňou, robí aj peknú pleť, žiaľ pre mňa trochu málo hydratačný,keď mám make Up,tak cez deň cítim pnutie,mám citlivú pleť, vôbec nedráždi, takže určitePrečítať viac
Zamilovanie na prvé nanesenie😍Tento krém som dostala v malom balení ako darček k objednávke a hneď ako som ho minula,tak som si kúpila veľké balenie.Zamilovanie na prvý pohľad, lepšie povedané na prvé nanesenie na pleť.MPrečítať viac
Skvelý krémMá konzistenicu medzi krémom a gélom, je úžasne ľahučký, rýchlo sa vstrebáva ale pri tom dostatočne hydratuje. Podľa mňa vhodný najmä na normálnu a zmiešanú pleť. Nechápem niektoré predchádzPrečítať viac
Najlepší krém!!!Tento krém mi zachránil pleť. Je veľmi hydratačný, bez parfumácie, po aplikácií nie je mastný ani nelepí. Tento krém odporúčam každému kto má normálnu,suchú alebo citlivú pleť😘🥰🤩🥳.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky