Na zimuMám rada ľahšie krémy, ale tento je super hydratačný, perfektný na zimu a stačí ho naozaj málo. Pekne vonia a robí krásny finish na pleti - taký "šťavnatý". Ku krému je aj špachtlička na nanPrečítať viac
Na zimuMám rada ľahšie krémy, ale tento je super hydratačný, perfektný na zimu a stačí ho naozaj málo. Pekne vonia a robí krásny finish na pleti - taký "šťavnatý". Ku krému je aj špachtlička na nanPrečítať viac