Starsia pletMam 40 rokov, ale krem by som odporucila pre zenu asi 50-60+ rokov. Krem je hutny,dobre premasti a hydratuje. Avsak ja sa rano budim s mastnou zonou pri nose.Mne na moju plet velmi nesadol,aPrečítať viac
Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
Starsia pletMam 40 rokov, ale krem by som odporucila pre zenu asi 50-60+ rokov. Krem je hutny,dobre premasti a hydratuje. Avsak ja sa rano budim s mastnou zonou pri nose.Mne na moju plet velmi nesadol,aPrečítať viac
Príjemný krém Krém je ľahký, dobre sa vstrebáva, má príjemne jemnú vôňu a je skôr gélovitej konzistencie.
Oproti iným krémom, ktoré som mala, je menej hydratačný, preto si ho dávam skôr ráno a večer niečPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky